Paczka w RuchuNiezaprzeczalnie i nieodwołalnie świat idzie do przodu, choć czasem o tym zapominam to jednak XXI wiek nie pozwala mi na zostawanie w tyle. Pomimo wielu starych nawyków i przyzwyczajeń czasem moje dzieci wyciągają mnie poza utarte już schematy i tak właśnie było z moją przygodą z Paczką w Ruchu. Chyba każdy z Was zna te kioski, bo znajdują się na każdym rogu w naszych miastach i miasteczkach i są wciąż takie same od kilku pokoleń.Byłam zupełnie nieświadoma faktu, że w dowolnym kiosku RUCH-u można łatwo, szybko oraz bardzo dobrej cenie nadać paczkę, a do tego jest możliwość przeprowadzenia całej transakcji w domu przy swoim komputerze, a do okienka podchodzimy tylko w celu zostawienia przesyłki co znacznie usprawnia nam wysyłkę. 
Dodam tylko, choć pewnie wielu z Was doskonale o tym wie, że firma RUCH to jedna z najstarszych firm logistycznych w Polsce, a co za tym idzie paczkę możecie odebrać w ponad 4000 tysiącach punktów na terenie naszego kraju nie tylko w RUCHU, ale również w dowolnym Punkcie Partnerskim. Korzystna cena i łatwość nadania robi na mnie bardzo pozytywne wrażenie.


Wpis zrealizowany we współpracy z RUCH S.A. 


1 komentarz :

  1. Każdy ma swoje doświadczenia, dla mnie akurat nie jest to zła opcja, jak do tej pory się sprawdza. Zresztą punkty paczka ruchu w krakowie są dla mnie bardzo dobrze zlokalizowane, mam zawsze coś po drodze. Największą zaletą jest oczywiście cena... Jak szukacie najtańszych paczek to można to zrobić przez portal Furgonetka - szybko porównanie na waszą paczkę wiele firm kurierskich.

    OdpowiedzUsuń